Çağrı Merkezi / Whatsapp : 0531 403 91 28

Bize Yazın /

İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfa / Hizmetlerimiz / İnşaat Sonrası Temizlik
Sevdiklerinizle Paylaşın

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Nedir?

Son dönemlerde gelişen inşaat sektörü, gelişimle beraber bazı gereklilikleri kendi içinde doğurmuştur. Bu gerekliliklerden bir tanesi, tamamlanan inşaatlarda, inşaat sonrası temizliği olarak ifade edilebilir. Kocaeli Gebze bölgelerinde inşaatlar hızla tamamlanırken inşaat sonrası temizlik firmaları araştırılmaya başlanır. Bu bölgede aktif olan Öztaş Temizlik olarak sizlerin temizlik işlemlerinizi en titiz şekilde gerçekleştiriyoruz.

İnşaat sonrası temizlik, harç, silikon atıkları, moloz fazlalıkları gibi inşaat sonrası atıkların temizlenmesi şeklinde değerlendirilir. Bu temizliğin genel kaba temizliğidir. İnşaat sonrası bina temizliği gibi detaylı temizlikler de inşaat sonrası temizliği bağlamında değerlendirilir.  Darıca inşaat sonrası banyo temizliği yine bu işlemler arasında yer alan işlemlerden biridir. Temizlikler gerek oluşan atıklar dolayısıyla gerek titizlik gerektiren işlemler olmasından kaynaklı yorucu çalışmalardır. Bu nedenle uzman ekipler tarafından yapılması önerilir.


İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat çalışmaları biten yerler, inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır gibi soruların cevabını araştırırlar. Yapılan binaların veya mecraların daha oturulası bir alana dönüşümü bu temizlik yapıldıktan sonra tamamlanır. Kocaeli Gosb Taysad inşaat sonrası daire temizliği yapılırken ilk olarak büyük atıklar, büyük pislikler ortadan kaldırılır. Moloz yığınları toplanır ve detay temizlik için alan açılır. Pencere, fayans gibi noktalarda biriken harç atıkları, inşaat sonrası temizlik ürünleri yardımıyla temizlenir. Zeminde biriken kalıntılar dikkatle sökülür.

Mutfak dolapları, camlar, banyo, tuvalet gibi alanların temizliği inşaat sonrasında dikkatle temizlenmelidir. Bu gibi alanların içinde kırılmaya müsait yapılar bulunduğundan dikkat gerektirir. Temizlik malzemeleri ile duvarlar, kapılar silinir. Bir mopla ya da bezle bu işlem kolaylıkla gerçekleştirilir. İnşaat sonrası boya temizliği temizlenmesi en zor noktalardan biridir. Çeşitli kimyasallar yardımıyla bu boyalar zeminden sökülür. Kocaeli Bayramoğlu temizlik talepleri ile birlikte Dilovası, Şekerpınar ve Çayırova’da aynı kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Dikkat Edilmesi Gerekenler

·         İnşaat sonrası temizliği kapsamlı bir çalışma olduğu için birçok araç ve gerece ihtiyaç duyulur. Kocaeli inşaat sonrası temizliği için en iyi teknik araçlara sahip olan Öztaş Temizlik sizlerin talebinizi karşılamaktadır.

·         Hiç kullanılmamış bezler ile temizlik yapılmalıdır.

·         Ahşap noktalar nemli bezle alınmalıdır. Sert zeminlerde çeşitli makineler kullanılabilir.

·         Çelik ya da demir yüzeyler gerekli bakım ürünleri ile birlikte temizlenmelidir.

·         İnşaat sonrası ev temizliği yapılırken banyo, mutfak fayanslarında yumuşak kimyasallar ve süngerler kullanılabilir.

·         Çeşitli bölümler çok iyi vakum yapıldıktan sonra temizlenmelidir.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizlik fiyatları temizliğin kapsamına göre çeşitli etkenlerden kaynaklı değişkenlik gösterilebilir. Bu etkenlerden en öncülü, temizlik yapılan alanın boyutsal ölçüsüdür. Diğer bir önemli etken, temizlenecek alanın kirlilik durumu olarak ifade edilir. İnşaat sonrası temizliği Gebze bölgesinde yoğun talep gören bir işlemdir. Şekerpınar temizlik ve Çayırova temizlik hizmetleri için en doğru adres Öztaş Temizlik aynı standartları Kocaeli Plastikçiler bölgesinde de vermektedir.

Bölgenin koşulları fiyatlara etki edebilir. Kullanılacak kimyasallar, yine fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar.  İzmit, Gebze bölgesinde inşaat temizliği en uygun fiyatları Öztaş Temizlik olarak sizlere sunmayı amaçlıyoruz. Uzman ekiplerimizle titizlikle bu işlemleri gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz. 

 

Copyright © 2020. ÖZTAŞ Temizlik Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Copyright © 2017 ÖZTAŞ Temizlik Web & SEO Abdulkadir ŞEKER Tarafından Yapılmaktadır